VaDia firmy Biocontrol to innowacyjna i jedyna na świecie technologia, która umożliwia pełną diagnostykę sprzętu udojowego oraz wgląd w kondycję całej instalacji – pozwala na wykrycie problemów technicznych, błędnych ustawień czy niepoprawnie dopasowanego sprzętu udojowego do potrzeb stada. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o dużych farmach mlecznych i specjalistach w branży mleczarskiej, takich jak: lekarze weterynarii, instalatorzy i przedstawiciele mleczarni.
VaDia dostarcza kompletnych danych i informacji technicznych m.in. podczas testów dynamicznych w trakcie doju (wykrywanie pustodoju, dopasowanie gum strzykowych, wykrywanie nieregularnych wahań podciśnienia), a także umożliwia testy pulsatorów i podciśnienia, zgodne z normą ISO 6690.
Jako wyłączny dystrybutor technologii VaDia w Polsce oferujemy nie tylko urządzenie wraz z oprogramowaniem, ale także szkolenie z zakresu obsługi sprzętu oraz analizy i interpretacji danych.
Twoi klienci zmagają się ze wzrostem przypadków chorób wymion w stadzie oraz nowymi zakażeniami mastitis, mimo wdrożonego leczenia?
Chcesz zidentyfikować źródło infekcji i sprawdzić, czy problem tkwi w sprzęcie udojowym?
Z naszego doświadczenia wynika, że choroby wymion są często związane z nieprawidłowo działającymi dojarkami oraz nieodpowiednią rutyną doju.
Postaw na prewencję. Zainwestuj w nowy sprzęt do szybkich testów dojarki, co sprawi, że nie tylko zwiększysz zakres usług i podniesiesz ich jakość, ale także zbudujesz zaufanie klientów.
Często spotykasz się z wyzwaniem serwisu i naprawy źle zainstalowanego systemu udojowego?
Chcesz przyśpieszyć proces diagnostyki i dopasowania sprzętu udojowego do indywidualnych potrzeb klientów?
Postaw na szybkie testy instalacji udojowej urządzeniem VaDia i zyskaj jasną odpowiedź na pytania o problemy ze sprzętem.
Dostawcy mleka dostarczają mleko o zbyt niskiej jakości? A może hodowcy obawiają się podjęcia współpracy z mleczarnią z powodu wysokich wymogów?
Wyjdź naprzeciw potrzebom producentów mleka i wesprzyj ich w poprawie jakości mleka. Zainwestuj w sprzęt do diagnostyki instalacji i systemów udojowych. Zebrane dane pozwolą wyeliminować problemy na etapie hodowli, optymalizując proces doju oraz poprawiając dobrostan krów, co przełoży się na wyraźną poprawę jakości mleka.